
Сейф-Тайник "Bivest" ТР-12 Bluetooth
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 1112
- +380 (50) 613-74-88
- +380 (98) 907-25-66
Сейф Тайнік "Bivest" ТР-12 Bluetooth на 2 розетки
Тайнік-розетка являє собою замикний металевий контейнер, призначений для прихованого зберігання цінних речей і коштів. Він керується зі смартфона, має функцію автоматичного блокування й розблокування, а також сповіщає про спроби злому. З ним можна без побоювання зберігати важливі документи та цінні речі, замкнути ліки або гострі предмети, щоб убезпечити дитину та багато іншого.
Виріб монтується в стіну та маскується під електричну розетку.
Особливості:
- Керування зі смартфона через Bluetooth
- Сповіщення про спроби злому
- Функція автоматичного блокування та розблокування
- Приблизно 2 роки автономної роботи
- Має міцний металевий «язичок»
- Немає замкової свердловини — не потрібен і ключ
- енергоспоживання вистачає приблизно на 2 роки безперервної роботи
Технічні характеристики:
Довжина виробу — 190 мм;
Ширина виробу — 150 мм;
Розміри контейнера всередині: глибина – 124 мм ; ширина — 140 мм.
Розміри контейнера зовні: глибина 150 мм; ширина 144 мм
Пристрій виробу:
Виріб складається з 2 основних елементів:
1. Зовнішня гільза-корпус із саморозпірними пластинами;
2. Закривний внутрішній контейнер-охоронець;
Сейф відкривається за допомогою з телефона по блютузу, не вимагає відкручування і закручування гвинтів. Ключу немає й не потрібно. Доступ до замка за індивідуальним Qr кодом.
Цей сейф-тайнік керується зі смартфона через Bluetooth і спеціальний застосунок. Тобто ви можете замкнути його навіть із іншого кута кімнати, головне, щоб телефон був у радіусі дії Bluetooth-модуля замка.
Функціональний мобільний застосунок
Фірмовий мобільний застосунок дасть змогу легко керувати всіма функціями Сейфа-тайника "Bivest". Він дає змогу блокувати/розблокувати замок у будь-який час, встановлювати таймер, показує заряд батареї, що залишився, а також може попередити про спроби злому сейфа, якщо вас немає.
Автоматичне блокування
Сейф-тайнік "Bivest" з функцією автоматичного замикання подбає, щоб усе важливе було завжди під замком. Навіть якщо ви забудете активувати засувку в застосунку, вона автоматично закриється через встановлений інтервал часу.
Економне енергоспоживання
Живиться замок від двох стандартних батарейок типу ААА, яких завдяки його ультранизькому енергоспоживанню вистачає приблизно на 2 роки безперервної роботи. Водночас поточний рівень заряду в будь-який момент можна подивитися в застосунку на смартфоні. А щоб уникнути замикання важливих документів через кінцеву посадку батарейок, у замку є опція автоматичного розблокування за низького заряду акумуляторів, яка опціонально вмикається і вимикається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Електронний кодовий, Електромеханічний |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 76 мм |
| Зовнішня ширина | 150 мм |
| Зовнішня глибина | 190 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 71 мм |
| Внутрішня ширина | 140 мм |
| Внутрішня глибина | 124 мм |
| Загальні | |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 700 ₴









