
Сейф Схованку "Bivest" ТР-12 на 2 розетки з магнітами
2 100 ₴
- Під замовлення
- Код: 112В
Відправка з 17 квітня 2026- +380 (50) 613-74-88
- +380 (98) 907-25-66
Сейф Схованку ТР-12 розетка
Схованку-розетка представляє собою замикається металевий контейнер, призначений для прихованого зберігання цінних речей та грошових коштів. Виріб монтується в стіну і маскується під електричну розетку.
Технічні характеристики:
Довжина виробу - 190 мм;
Ширина виробу – 150 мм;
Розміри контейнера межах: глибина – 115 мм ; ширина - 140 мм.
Розміри контейнера зовні: глибина 150 мм; ширина 144 мм
Пристрій вироби:
Виріб складається з 3-х основних елементів:
1. Зовнішня гільза-корпус з самораспирающимися пластинами;
2. Замикається внутрішній контейнер-сховище;
3. Подвійна електрична розетка.
Розетки можуть кріпитися двома способами:
1) фіксація на магнітах (для швидкого доступу);
2) кріплення гвинтами блоку розеток до корпусу (у разі рідкого звернень до схованки).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.6 г |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Колір | Чорний |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Критерій вогнестійкості | 60Б |
| Кріпильний комплект | False |
| Тип захисту | Стійкий до ламання |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Діаметр отворів для кріплення | 6 мм |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 115 |
| Внутрішня ширина | 140 мм |
| Внутрішня висота | 71 мм |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня глибина | 190 |
| Зовнішня висота | 76 мм |
| Зовнішня ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 100 ₴








