
Сейф Тайнік ТР-2 (на 2 розетки)
3 100 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (50) 613-74-88
- +380 (98) 907-25-66
Сейф-михайк ТР-2 являє собою вбудований у стіну сейф, маскуваний під блок із двох розеток. Призначений для прихованого зберігання документів, грошей, прикрас та інших цінних речей. Одна розетка під'єднується до електромережі та повністю функціональні. Друга розетка приховує замкову щілину.
Тайнік від виробника Bivest вирізняється надійністю й такими характеристиками та особливостями
повне дотримання технології виробництва сейфів.
розташування дверей дає змогу повноцінно використовувати весь об'єм схованки
між лицьовою панеллю та блоком розеток дотриманий проміжок дає змогу нанести необхідний шар шпаклівки
не спилений пластик на розетці
професійно зроблений монтаж електричної частини
лицьова панель і двері завтовшки 4 мм.
посилена петля
замок фірми «Апекс» (5 ключів)
за бажанням замовника ми виготовимо виріб за індивідуальними розмірами та необхідною комплектацією.
| Основні | |
|---|---|
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 236 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 145 мм |
| Внутрішня ширина | 217 мм |
| Внутрішня глибина | 178 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 100 ₴


