
Сейф Тайник "Bivest" ТР-12 на 2 розетки з магнітами
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 112
- +380 (50) 613-74-88
- +380 (98) 907-25-66
Сейф Тайник Т-12 розетка
Секретник-розетка являє собою замкнений металевий контейнер, призначений для прихованого скарбу і грошей. Зделі монтується в стіну і маскується під електричну розетку.
Технічні характеристики:
Довжина виробу 190 мм;
Ширина виробу — 150 мм;
Розміри контейнера всередині: глибина – 115 мм ; ширина- 140 мм.
Розміри контейнера зовні: глибина 150 мм; ширина 144 мм
Виробництво:
Розділи складаються з трьох головних елементів:
1. Наручна гільза-корпус з саморозтворними пластинами;
2. Закріплений внутрішній контейнер-охоронець;
3. Подвійна електрична розетка.
Розетки можуть кріпитися у два способи:
1) фіксація на магнітах (для швидкого доступу);
2) кріплення гвинтами блоку розеток до корпусу (у випадку рідкісного обращений к тайнику).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.6 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип замку | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 3 мм |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня глибина | 190 |
| Зовнішня висота | 76 мм |
| Зовнішня ширина | 150 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня глибина | 115 |
| Внутрішня ширина | 140 мм |
| Внутрішня висота | 71 мм |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
- Ціна: 1 990 ₴





